تعمیر پکیج

راه اندازی پکیج ، تعمیر و سرویس انواع پکیج های داخلی و خارجی شما مشتریان عزیز در سراسر تهران ، توسط تاسیسات گلریز با کادری حرفه ای ارائه می شود.

نمایش جزئیات خدمات

نقاشی و کاغذ دیواری

نقاشی ساختمان با انجام انواع رنگ های روغنی و اکرلیک و رنگ بدون بو همچنین کاغذ دیواری در مدلها و طرح های گوناگون توسط تیم مجرب تاسیسات گلریز ارائه می شود.

نمایش جزئیات خدمات

لوله کشی ساختمان

تاسیسات گلریز با اجرا، تعمیرات و سرویس لوله کشی و تاسیساتی آب ،گاز، موتورخانه شوفاژ ، پکیج و شیرالات شبانه روزی شمال ,غرب, شرق ,مرکز و جنوب تهران در خدمت شماست.

نمایش جزئیات خدمات

بازسازی منزل در تهران

اگر قصد بازسازی منزل خود را دارید تاسیسات گلریز میتواند با کمترین هزینه و در اولین فرصت عملیات نوسازی خانه ی شما را انجام دهد. کافیست با ما تماس بگیرید تا بصورت فوری به محل بازسازی مراجعه کرده و برآورد هزینه دقیقی برای این فرایند خدمت شما ارائه کنیم.

نمایش جزئیات خدمات

جوشکاری ساخت درب و پنجره

تاسیسات گلریز ارائه کننده انواع خدمات جوشکاری و آهنگری ساختمانی شامل : ساخت انواع درب و پنجره ، ساخت انواع حفاظ های درب و پنجره نرده ...

نمایش جزئیات خدمات

تعمیر پمپ کف کش

نصب و تعمیر انواع پمپ‏ های خانگی و پمپ صنعتی در محل و همچنین نصب پمپ در چاه های عمیق و نیمه عمیق و همچنین خارج کردن آن در هرساعتی که نیاز داشتید و در هر جای تهران!

نمایش جزئیات خدمات

نصب کولر گازی و آبی

نصب ، شارژ و جابجایی انواع کولر گازی های دیواری ، و ایستاده اینورتر و معمولی در مارک های مختلف ال جی ، سامسونگ ، توشیبا ، جنرال ، اجنرال ، هایسنس ، هایر ، زیمنس ، بوش ، پاکشوما و ایران رادیاتور در ظرفیت های مختلف را به تاسیسات گلریز بسپارید .

نمایش جزئیات خدمات
تشخیص ترکیدگی لوله و تخلیه چاه

تشخیص ترکیدگی لوله و تخلیه چاه

هرآنچه که برای رفع گرفتگی لوله های ساختمان و تخلیه چاه نیاز دارید بهترین گروه را انتخاب کرده اید. تاسیسات گلریز با کادر حرفه ای و دستگاه های مخصوص در خدمت شماست.

نمایش جزئیات خدمات

تعمیر استخر

اگر میخواهید اسخر ، سونا و جکوزی بی نظیر داشته باشید باید زمان تعمیر و نگهداری استخر به تاسیساتی باتجربه اعتماد کنید که بهترین انتخاب تاسیسات گلریز است.

نمایش جزئیات خدمات